Ofertë! Out of Stock

The Stubborn Ring

17.00

S’ka stok

Unazë argjendi 925 me një pllakë petashuqe mermeri me detaje të gjelbra vendosur nën konturet në formë kllapash të rrethit. The Stubborn Ring është unike dhe tërheq menjëherë vëmendje.