Ofertë! Out of Stock

The Glass Ring

17.00

SKU: N/A Koleksionet ,
Unazë argjendi 925 me gurë natyralë zirkoni me madhësi mesatare që rrethojnë gjithë perimetrin e jashtëm. Gurët në prerje drejtkëndore janë të vendosur horizontalisht për një unazë më të hollë dhe elegante.