Koleksioni i ri për
Out of Stock

The Changed Mind Earrings

15.00

S’ka stok

Vathë argjendi 925 me tre lule të varura vertikalisht për t’i dhënë gjatësi bizhuterisë. Secila lule dekorohet nga katër gurë rrethorë zirkoni. The Changed Mind Earrings jane versatile dhe mund të vendosen në çdo situatë.